Witaj, Gościu O nas | Kontakt | Mapa
Wortal Forum PHPEdia.pl Planeta Kubek IRC Przetestuj się!
Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Aby odnaleźć interesujące Cię informacje wpisz poniżej szukane frazy:
Logowanie

Logowanie

Zaloguj się aby zobaczyć swój profil:

PHPCon Poland 2013

Znany jest czas i miejsce czwartej ogólnopolskiej konferencji dla programistów i entuzjastów języka PHP. W tym roku odbędzie się ona w weekend 25-27 października w hotelu Orle Gniazdo w Szczyrku. Pojemność hotelu powinna tym razem zagwarantować, że miejsca, w przeciwieństwie do lat ubiegłych, wystarczy dla wszystkich chętnych.

Obecnie trwa gromadzenie propozycji prelekcji. Jeśli pracujesz w PHP i czujesz się na siłach, by zaprezentować jakieś ciekawe zagadnienie dotyczące tego języka, podziel się swoją wiedzą z innymi i zgłoś swoją propozycję na stronie http://www.phpcon.pl/aglista . Wystarczy, jeśli podasz chwytliwy tytuł, kilka zdań wprowadzenia, notkę o autorze i podłączysz prezentację. Nadesłane propozycje wezmą udział w sondzie agendowej, która rozstrzygnie się na stronie konferencji pod koniec lipca. Prelegenci również w tym roku będą mieli prawo do zwrotu całości opłaty za uczestnictwo.
 
 Na uczestników konferencji którzy już wiedzą, że na pewno wezmą udział w konferencji bez względu na agendę, organizatorzy przygotowali nie lada gratkę: od lipca br. ruszą zapisy blind bird, czyli rejestracja po bardzo atrakcyjnej cenie, aż do momentu ogłoszenia oficjalnej agendy.

Wasze opinie
Wszystkie opinie użytkowników: (0)
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Mentax.pl    NQ.pl- serwery z dodatkiem świętego spokoju...   
O nas | Kontakt | Mapa serwisu
Copyright (c) 2003-2024 php.pl    Wszystkie prawa zastrzeżone    Powered by eZ publish Content Management System eZ publish Content Management System