Witaj, Gościu O nas | Kontakt | Mapa
Wortal Forum PHPEdia.pl Planeta Kubek IRC Przetestuj się!
Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Aby odnaleźć interesujące Cię informacje wpisz poniżej szukane frazy:
Logowanie

Logowanie

Zaloguj się aby zobaczyć swój profil:

Przeglądarki

Rekord Guinnessa ustanowiony
Grzegorz (scanner) Tlołka
Niedziela 06 Lipiec 2008

Podczas Dnia Pobierania, w którym Fundacja Mozilla opublikowała Firefoxa 3.0, a którego celem było ustanowienie rekordu Guinnessa w ilości pobrań jednej aplikacji w ciągu 24 godzin, program ten został pobrany 8 002 530 razy. Jako że dotychczas taka akcja nie była organizowana, jest to ustanowienie rekordu, a nie jego pobicie o czym należy pamiętać.

Download Day już jutro
Grzegorz (scanner) Tlołka
Poniedziałek 16 Czerwiec 2008

Już jutro, 17 czerwca 2008 roku Fundacja Mozilla udostępni nową wersję Firefoxa. Istnieje co prawda niewielkie ryzyko przełożenia premiery, jednak może to nastąpić tylko w sytuacji, jeśli zostanie wykryty jakiś poważny błąd. Na chwile obecną, na stronie informującej o całym wydarzeniu, deklaracje pobrania aplikacji złożyło 1,320,337 osób. Zaznaczyć należy, że Polska znajduje się na drugim miejscu z ilością 89,981 zgłoszeń.

Firefox 3.0 ma być szybszy, wygodniejszy, zużywający mniej zasobów systemowych. Jedną z innowacji, ma być inteligentny pasek adresu, który wedle założeń programistów powinien znacząco poprawić wygodę codziennego surfowania.

Przeglądarki
Mentax.pl    NQ.pl- serwery z dodatkiem świętego spokoju...   
O nas | Kontakt | Mapa serwisu
Copyright (c) 2003-2024 php.pl    Wszystkie prawa zastrzeżone    Powered by eZ publish Content Management System eZ publish Content Management System