Witaj, Gościu O nas | Kontakt | Mapa
Wortal Forum PHPEdia.pl Planeta Kubek IRC Przetestuj się!
Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Aby odnaleźć interesujące Cię informacje wpisz poniżej szukane frazy:
Logowanie

Logowanie

Zaloguj się aby zobaczyć swój profil:

Konkursy

Konkurs Jesień 2010 - wyniki!
Dawid (DeyV) Polak
Środa 17 Listopad 2010

W imieniu php.pl oraz firm polcode oraz mentax.pl mamy przyjemność ogłosić wyniki Konkursu Programistycznego Jesień 2010.

W konkursie wzięło udział ponad 70 programistów w całego kraju,co pięknie pokazuje, że grono świetnych programistów PHP w naszym kraju cały czas się powiększa. Cieszymy się również, że dużo prac prezentowało bardzo wysoki poziom, dzięki czemu różnice w czasach pierwszej dziesiątki były naprawdę minimalne.

Nagrodzone prace to:

Konkurs Zakończony! - Wyniki niebawem
Dawid (DeyV) Polak
Czwartek 04 Listopad 2010

Konkurs Jesień 2010 został zakończony.

Na nasz adres wpłynęło około 90 prac, a Jury w tej chwili uważnie pracuje nad ich uruchamianiem, ocenianiem, i wybraniem najlepszych.

Wyniki wkrótce, a już teraz - cieszymy się, że konkurs ten spotkał się z tak dużym zainteresowaniem, i dziękujemy za zaangażowanie.

Pozdrawiamy

Ekipa php.pl, polcode i mentax.pl

Konkurs Jesień 2010 rozpoczęty!
Redakcja PHP.pl
Czwartek 21 Październik 2010

Firma Polcode wraz z firmą mentax.pl ma przyjemność ogłosić konkurs, polegający na napisaniu w języku PHP skryptu, którego wykonanie spowoduje rozwiązanie problemu opisanego w dniu rozpoczęcia rywalizacji. Konkurs rozpocznie się 21 października 2010 i będzie trwał do 3 listopada 2010r. 
Pierwszego dnia konkursu o godzinie 12:00 udostępniony zostanie pełny regulamin konkursu wraz z treścią zadania. Wszystkie rozwiązania należy przesłać na adres e-mail, który zostanie podany w regulaminie. W przeciągu dwóch tygodni od dnia zakończenia konkursu nastąpi sprawdzenie wszystkich nadesłanych prac oraz wyłonienie zwycięzców.

Konkursy
Mentax.pl    NQ.pl- serwery z dodatkiem świętego spokoju...   
O nas | Kontakt | Mapa serwisu
Copyright (c) 2003-2024 php.pl    Wszystkie prawa zastrzeżone    Powered by eZ publish Content Management System eZ publish Content Management System