Witaj, Gościu O nas | Kontakt | Mapa
Wortal Forum PHPEdia.pl Planeta Kubek IRC Przetestuj się!
Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Aby odnaleźć interesujące Cię informacje wpisz poniżej szukane frazy:
Logowanie

Logowanie

Zaloguj się aby zobaczyć swój profil:

Zend Framework Preview 0.2.0

Zapewne wielu z Was z niecierpliwością czekało na kolejne wydanie frameworka prosto od Zenda. Dziś macie okazję zapoznania się z kolejną jego wersją. Niestety to dalej tylko zapowiedź (Preview Release), nie mniej jednak wprowadzono w nim wiele zmian oraz dodano sporo funkcjonalności.

ZF Stanowi zbiór klas przydatnych do budowania dużych, skalowalnych aplikacji PHP, zawierając m.in. narzędzia służące obsłudze szablonów, wzorca MVC, autoryzacji czy też baz danych.

W tej wersji przebudowano oraz dodano wiele komponentów (Acl, Session, REST, XmlRpc, nowy Mysqli DB adapter). Należy pamiętać że niektóre ze względu na ich wczesną wersje rozwojową, dostępne są w tak zwanym inkubatorze (nie w głównym folderze frameworka), nie zmienia to faktu że są gotowe do wypróbowania i przetestowania.

Dla zainteresowanych tym rosnącym w siłę frameworkiem polecam zapoznanie się z zaktualizowana dokumentacją oraz z kompletna lista zmian dostępną na stronie głównej ZF.

Wasze opinie
Wszystkie opinie użytkowników: (0)
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Mentax.pl    NQ.pl- serwery z dodatkiem świętego spokoju...   
O nas | Kontakt | Mapa serwisu
Copyright (c) 2003-2023 php.pl    Wszystkie prawa zastrzeżone    Powered by eZ publish Content Management System eZ publish Content Management System