Witaj, Gościu O nas | Kontakt | Mapa
Wortal Forum PHPEdia.pl Planeta Kubek IRC Przetestuj się!
Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Aby odnaleźć interesujące Cię informacje wpisz poniżej szukane frazy:
Logowanie

Logowanie

Zaloguj się aby zobaczyć swój profil:

Zend Framework - 0.1.1

Od 2 dni dostępna jest już pierwsza opublikowana wersja Zend Framework. Co prawda jest to nadal tylko zapowiedź tego, co zobaczymy w przyszłości, jednak już teraz warto zapoznać się z jego możliwościami.

Co daje się zauważyć już na pierwszy rzut oka? Wyraźnie widać, że Zend ma zamiar mocno promować swoje nowe dzieło. Strona framework.zend.com prezentuje się całkiem nieźle i dostarcza wszystkich mechanizmów niezbędnych do rozwoju tego projektu. Czy to jednak wystarczy, by zainteresować nim programistów PHP z całego świata?

Jak zarazie udostępniona stanowczo zbyt mało kodu, by wypowiadać się na ten temat zdecydowanie. Co prawda nie będzie to raczej tak duża rewolucja, jak chcieliby tego programiści Zend, jednak silna kampania reklamowa przysporzy temu projektowi pewnie jeszcze nie jednego zwolennika - więc z góry warto dowiedzieć się, z czym w przyszłości będziemy się spotykać.

Wasze opinie
Wszystkie opinie użytkowników: (0)
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Mentax.pl    NQ.pl- serwery z dodatkiem świętego spokoju...   
O nas | Kontakt | Mapa serwisu
Copyright (c) 2003-2023 php.pl    Wszystkie prawa zastrzeżone    Powered by eZ publish Content Management System eZ publish Content Management System