Witaj, Gościu O nas | Kontakt | Mapa
Wortal Forum PHPEdia.pl Planeta Kubek IRC Przetestuj się!
Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Aby odnaleźć interesujące Cię informacje wpisz poniżej szukane frazy:
Logowanie

Logowanie

Zaloguj się aby zobaczyć swój profil:

Aktualności

Problemy z funkcjonowaniem forum
Tomasz (Sabistik) Wiktorski
Sobota 11 Listopad 2006

Z powodu modernizacji maszyny na której działa forum, mogą wystąpić problemy w dostępie do niektórych funkcji. Wszystko powinno wrócić do normy w najbliższym czasie. Prosimy o cierpliwość.

Nowy dział: Wywiady
Dawid (DeyV) Polak
Piątek 10 Listopad 2006

Często dostajemy zapytania, dlaczego jakaś osoba lub firma decyduje się na współpracę z PHP.pl Wielu czytelników chciałoby też poznać je bliżej, dowiedzieć się, czym zajmują się w czasie wolnym, co oferują, jakie mają plany.

Postanowiliśmy więc zacząć od przedstawienia naszego partnera i oficjalnego hostingodawcę forum, Wojciecha Kundę z NQ.pl i tymsamym otworzyć w ramach PHP.pl nowy blok - Wywiady.

Przerwa w dostępie do usług
Tomasz (Sabistik) Wiktorski
Wtorek 07 Listopad 2006

W związku z reorganizacja zespołu PHP.pl wymagana jest także reinstalacja oprogramowania wspomagającego prace developerów. W wyniku tego mogą wyniknąć problemy z dostępem do niektórych usług portalu.

Reorganizacja grupy developerów PHP.pl
Tomasz (Sabistik) Wiktorski
Poniedziałek 06 Listopad 2006

Dzisiejszego wieczora, po długiej naradzie zarządu, miała miejsce czystka w szeregach grupy dev.

PHP 5.2.0
Tomasz (Sabistik) Wiktorski
Piątek 03 Listopad 2006

Nadszedł kolejny dzień w którym możemy się cieszyć następną wersja PHP z gałęzi 5.x. Zawiera ogromna ilość poprawek i udoskonaleń a także wprowadza zmiany usprawniające cały język oraz jego bezpieczeństwo.

PHP Solutions 6/2006
Robert (nospor) Nodzewski
Czwartek 02 Listopad 2006

Pojawił się kolejny numer PHP Solutions, którego tematem przewodnim jest Optymalizacja i profilowanie. Można się więc domyślać, iż znajdziemy tam pare porad, jak zoptymalizować nasze aplikacje.

Microsoft Corp. i Zend Technologies współpracuja
Tomasz (Sabistik) Wiktorski
Środa 01 Listopad 2006

Wczoraj została nawiązana współpraca miedzy Microsoftem a Zendem, mająca na celu poprawę działania PHP z produktami giganta z Redmond.

Zend Framework Preview 0.2.0
Tomasz (Sabistik) Wiktorski
Wtorek 31 Październik 2006

Zapewne wielu z Was z niecierpliwością czekało na kolejne wydanie frameworka prosto od Zenda. Dziś macie okazję zapoznania się z kolejną jego wersją. Niestety to dalej tylko zapowiedź (Preview Release), nie mniej jednak wprowadzono w nim wiele zmian oraz dodano sporo funkcjonalności.

eZ components 2006.2
Oskar (Fuzja) Szydłowski
Czwartek 26 Październik 2006

We wtorek wydano pierwszą betę eZ components 2006.2 Główne zmiany to: dodanie obsługi RSS oraz funkcji związanych z grafiką (Graph), szablonami, Mailami a także stałymi obiektami.

Mentax.pl    NQ.pl- serwery z dodatkiem świętego spokoju...   
O nas | Kontakt | Mapa serwisu
Copyright (c) 2003-2021 php.pl    Wszystkie prawa zastrzeżone    Powered by eZ publish Content Management System eZ publish Content Management System