Witaj, Gościu O nas | Kontakt | Mapa
Wortal Forum PHPEdia.pl Planeta Kubek IRC Przetestuj się!
Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Aby odnaleźć interesujące Cię informacje wpisz poniżej szukane frazy:
Logowanie

Logowanie

Zaloguj się aby zobaczyć swój profil:

Aktualności

PHP Solutions 3/2007
Robert (nospor) Nodzewski
Niedziela 06 Maj 2007

Długi weekend czy nie, PHP Solutions pojawiło się ;) Aktualnym tematem przewodnim jest OsCommerce, czyli budować będziemy własny sklep internetowy.

Zmiany na forum - odnowiony dział PHP Pro
Robert (nospor) Nodzewski
Poniedziałek 19 Marzec 2007

W celu podniesienia poziomu w dziale PHP Pro wprowadzono kilka ciekawych zmian.

Rekord na forum
Dawid (DeyV) Polak
Piątek 16 Marzec 2007

Od paru dni na naszym Forum dumnie wyświetla się tekst:

Co prawda nie wiem, jak na informację o tak zwiększającej się oglądalności zareaguje nasz operator, ale nas ta informacja bardzo cieszy :)

Dyplomy rozdane!
Dawid (DeyV) Polak
Czwartek 15 Marzec 2007

Dodatkowo mam przyjemność ogłosić, że firma NQ.pl zdecydowała się na wyróżnienie i samodzielne nagrodzenie jeszcze 2 projektów, Vframe framework, który zgłosił Piotr `athlan` Pelczar, oraz (wyróżniony również przez nas) projekt Logger, którego autorem jest Mateusz `CyberBoB` Kaczmarek. Autorzy tych prac otrzymają pakiet NQ.developer pozwalający na utworzenie pięciu repozytoriów SVN oraz projektów zarządzanych przez Trac.

SDJ 03/2007
Michał (Seaquest) Płachta
Środa 14 Marzec 2007

Kilka dni temu pojawił się nowy numer Software Developer's Journal. Moim zdaniem na uwagę zasługuje przede wszystkim artykuł przedstawiający ranking popularności języków programowania. PHP oczywiście zajmuje pierwsze miejsce w tym rankingu, a tuż za nim znajduje się Java. Co ciekawe na popularności przybiera VB.NET. Warto przeczytać też wprowadzenie do korzystania z Google API napisane przez Witolda Rugowskiego oraz obszerny artykuł dotyczący inspekcji kodu napisany przez Mariusza Chrapko.

PHP Solutions 2/2007
Robert (nospor) Nodzewski
Piątek 02 Marzec 2007

Pojawił się kolejny numer PHP Solutions, którego tematem przewodnim jest SOAP w PHP5. Do czego może nam się przydać SOAP? A chociażby do tworzenia Web Services w PHP.

Konkurs Pożyteczne i praktyczne biblioteki - Wyniki
Dawid (DeyV) Polak
Poniedziałek 19 Luty 2007

Z uwagi na dużą liczbę nadesłanych i prac i ich szeroką tematykę, Jury zdecydowało się na wyróżnienie 5 projektów, z uwagi na ich pomysł, jakość kodu oraz ciekawą funkcjonalność.

Konferencja - narzędzia dla programistów
Tomasz (Sabistik) Wiktorski
Piątek 16 Luty 2007

Firma CodeGear na początku marca w Warszawie organizuje bezpłatną konferencje, na której ma zamiar przedstawić nowości rynkowe, które w najbliższym czasie mają ułatwić prace programistom.

Mentax.pl    NQ.pl- serwery z dodatkiem świętego spokoju...   
O nas | Kontakt | Mapa serwisu
Copyright (c) 2003-2021 php.pl    Wszystkie prawa zastrzeżone    Powered by eZ publish Content Management System eZ publish Content Management System