Witaj, Gościu O nas | Kontakt | Mapa
Wortal Forum PHPEdia.pl Planeta Kubek IRC Przetestuj się!
Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Aby odnaleźć interesujące Cię informacje wpisz poniżej szukane frazy:
Logowanie

Logowanie

Zaloguj się aby zobaczyć swój profil:

Aktualności

Targi Infosystem 2004
Paweł (PMadej) Madej
Niedziela 18 Kwiecień 2004

W dniach 20 - 23 kwietnia 2004 w Poznaniu odbędą się targi Infosystem 2004. Obecnych ma być ponad 130 wystawców z 10 krajów. W trakcie targów odbędzie się wiele konferencji, część na forum otwartym (bezpłatnych), a część płatnych.

Nowy projekt - akademia.php.pl
Radosław (It's_me) Bartosik
Sobota 17 Kwiecień 2004

Podczas spotkania developerów w Poznaniu, na początku 2003 roku padł pomysł stworzenia internetowej szkoły nauki PHP. Od tego czasu upłynął rok i nasze plany zaczeły nabierać wyrazistych kształtów. Dlatego, w imieniu Grupy php.pl, pragnę Was poinformaować, iż w maju zostanie uruchomiona Akademia - php.pl, która będzie dostępna pod adresem http://akademia.php.pl. Nie podaję dnia otwarcia aby ewentualny poślizg nie odbił się negatywnie na pomysłodawcach jak i samym pomyśle.

PHP 4.3.6 Final - wydane
Paweł (PMadej) Madej
Czwartek 15 Kwiecień 2004

Dzisiaj na PHP.NET pojawiła się ostateczna wersja PHP 4.3.6. Zapraszam do testowania.

Truck MMCache 2.4.0 - najlepszy akcelerator?
Witold (Dravo) Wasilewski
Czwartek 15 Kwiecień 2004

Turck MMCache to darmowy, open-source'owy akcelerator, optymalizator, koder i cacher dla PHP. Zwiększa szybkość działania skryptów napisanych w PHP przez cache'owanie ich w skompilowanej formie, tak że kompilowanie w trakcie uruchamiania skryptu jest prawie wyeliminowane. Również używa optymalizacji aby przyspieszyć działanie skryptów. Turck MMCache zmniejsza obciążenie serwera i zwiększa szybkość działania kodu 1 - 10 razy.

MySQL AB uruchamia Klaster MySQL
Paweł (PMadej) Madej
Czwartek 15 Kwiecień 2004

Z MySQL AB:

MySQL AB uruchomiło dzisiaj "MySQL Cluster", nową open-source'ową technologię klastrowania baz danych dla aplikacji wymagających ciągłej dostępności. Klaster MySQL łączy bazę MySQL z architekturą klastrową dostarczając 99.999% dostępności dla aplikacji których baza danych jest elementem krytycznym. To jest pierwsza, niedroga, aplikacja klastrująca baz danych o tak ogromnych możliwościach.

Nowy php | architekt już wydany
Michał (Seth) Gołębiowski
Czwartek 15 Kwiecień 2004

Dzisiaj został wydany nowy php | architekt. A co w nim ?

PHP 4.3.6 RC3 - wydane
Paweł (PMadej) Madej
Środa 14 Kwiecień 2004

Od 8 kwietnia 2004 na PHP.NET znajduje się trzecia i miejmy nadzieję ostatnia Release Candidate wersji 4.3.6. To wydanie zawiera poprawki do 2 dużych błędów wykrytych w wersji 4.3.5. Jeden z nich powodował problemy podczas ładowania dynamicznych rozszerzeń w Windows'ie i bezpiecznych wątkowo projektów, a drugi błąd był związany z nośnikiem czasu letniego. Również poprawiono kilka mniejszych błędów.

Nowy artykuł
Grzegorz (scanner) Tlołka
Środa 14 Kwiecień 2004

Nasza baza wiedzy wzbogaciła się dzisiaj o kolejny artykuł. Tym razem rzSeattle postanowił zapoznać Was, drodzy czytelnicy z tematyką struktur drzewiastych i jedną z możliwych implementacji tegoż zagadnienia. Zapraszamy do lektury.

Równocześnie chciałbym przypomnieć, iż potencjalni autorzy artykułów powinni kontaktować się w sprawie propozycji tematów, lub chęci pomocy do wassago.

Kolejne PDF-y
Radosław (It's_me) Bartosik
Środa 14 Kwiecień 2004

Na serwerze FTP zostały udostępnione kolejne artykuły w formacie PDF.

Mentax.pl    NQ.pl- serwery z dodatkiem świętego spokoju...   
O nas | Kontakt | Mapa serwisu
Copyright (c) 2003-2021 php.pl    Wszystkie prawa zastrzeżone    Powered by eZ publish Content Management System eZ publish Content Management System