Witaj, Gościu O nas | Kontakt | Mapa
Wortal Forum PHPEdia.pl Planeta Kubek IRC Przetestuj się!
Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Aby odnaleźć interesujące Cię informacje wpisz poniżej szukane frazy:
Logowanie

Logowanie

Zaloguj się aby zobaczyć swój profil:

Aktualności

Nowa wersja php.net?
Dawid (DeyV) Polak
Czwartek 24 Marzec 2011

Po blisko 10 latach stagnacji, zespół php.net przygotował propozycję nowej strony reprezentującej nasz ukochany język PHP.

I to bez słonika!

Konkurs Jesień 2010 - wyniki!
Dawid (DeyV) Polak
Środa 17 Listopad 2010

W imieniu php.pl oraz firm polcode oraz mentax.pl mamy przyjemność ogłosić wyniki Konkursu Programistycznego Jesień 2010.

W konkursie wzięło udział ponad 70 programistów w całego kraju,co pięknie pokazuje, że grono świetnych programistów PHP w naszym kraju cały czas się powiększa. Cieszymy się również, że dużo prac prezentowało bardzo wysoki poziom, dzięki czemu różnice w czasach pierwszej dziesiątki były naprawdę minimalne.

Nagrodzone prace to:

Konkurs Zakończony! - Wyniki niebawem
Dawid (DeyV) Polak
Czwartek 04 Listopad 2010

Konkurs Jesień 2010 został zakończony.

Na nasz adres wpłynęło około 90 prac, a Jury w tej chwili uważnie pracuje nad ich uruchamianiem, ocenianiem, i wybraniem najlepszych.

Wyniki wkrótce, a już teraz - cieszymy się, że konkurs ten spotkał się z tak dużym zainteresowaniem, i dziękujemy za zaangażowanie.

Pozdrawiamy

Ekipa php.pl, polcode i mentax.pl

Konkurs Jesień 2010 rozpoczęty!
Redakcja PHP.pl
Czwartek 21 Październik 2010

Firma Polcode wraz z firmą mentax.pl ma przyjemność ogłosić konkurs, polegający na napisaniu w języku PHP skryptu, którego wykonanie spowoduje rozwiązanie problemu opisanego w dniu rozpoczęcia rywalizacji. Konkurs rozpocznie się 21 października 2010 i będzie trwał do 3 listopada 2010r. 
Pierwszego dnia konkursu o godzinie 12:00 udostępniony zostanie pełny regulamin konkursu wraz z treścią zadania. Wszystkie rozwiązania należy przesłać na adres e-mail, który zostanie podany w regulaminie. W przeciągu dwóch tygodni od dnia zakończenia konkursu nastąpi sprawdzenie wszystkich nadesłanych prac oraz wyłonienie zwycięzców.

Konkurs Programistyczny Jesień 2010
Dawid (DeyV) Polak
Środa 06 Październik 2010

Mamy przyjemność poinformować, że trwają przygotowania do nowego, dużego konkursu programistycznego dla Programistów PHP.

Szczegóły pojawią się wkrótce, ale już teraz możecie szykować i ćwiczyć umysły, bo przygotowano ciekawe i wymagające zadanie, a i planowane nagrody robią wrażenie.

Zapraszamy za parę dni po więcej informacji.

Przywrócone funkcjonalności
Dawid (DeyV) Polak
Wtorek 05 Październik 2010

Po kilku miesiącach mocno opóźnionych prac, udało nam się w końcu przywrócić wortal php.pl do działania.

Cały system został przeniesiony na wersję eZ 4.3, znów też działa logowanie zintegrowane z forum.

Ruszyły zapisy na polski PHPCon
Grzegorz (scanner) Tlołka
Czwartek 04 Marzec 2010

Można już zapisywać się na pierwszy Zlot Programistów i Entuzjastów Języka PHP, PHPCon Poland 2010. Spotkanie odbędzie się od 21 do 23 maja br. w Górach Świętokrzyskich, u wylotu drogi na Łysą Górę.

Przygotowania imprezy podjął się zarząd Polskiej Grupy Użytkowników Linuxa (PLUG). Organizacyjnie, będzie ona zbliżona do innych tego typu spotkań, tzn. PyCon PL, Jesień Linuksowa czy Pingwinaria. Sprawdzony schemat spotkania weekendowego, z dala od miejskiego zgiełku, dobrze wpływa na integrację środowiska i daje - w odróżnieniu od konferencji jednodniowych - sporo czasu na dyskusje. Wybór miejsca nie jest przypadkowy: to sprawdzony podczas zeszłorocznej Jesieni Linuksowej, Ośrodek Turystyczno-Wypoczynkowy Jodłowy Dwór w miejscowości Huta Szklana.

Wesołych Świąt
Grzegorz (scanner) Tlołka
Czwartek 24 Grudzień 2009

Zdrowych, spokojnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych z dala od komputerów, programowania czy projektowania GUI; rodzinnej atmosfery, pełnych (ale nie do przesady) brzuchów i przede wszystkim odpoczynku od codziennego stukotu klawiatury życzy całej Społeczności skupionej wokół naszego Serwisu

Zarząd PHP.PL

Przerwa techniczna na forum
Krzysztof (cysiaczek) Rak
Piątek 07 Sierpień 2009

Dziś, od godziny 14:30 forum będzie niedostępne.

Przewidujemy, że przerwa potrwa kilka godzin. W tym czasie zostanie zaktualizowane oprogramowanie forum, dodane nowe funkcjonalności. Zmianie ulegnie również szata graficzna.

Za utrudnienia przepraszamy

Doceniamy publicystów 2 - ogłoszenie wyników
Grzegorz (scanner) Tlołka
Czwartek 09 Kwiecień 2009

Na wstępie, my, Zarząd, chcielibyśmy ogromnie podziękować Wam za tak bogaty odzew na drugą edycję naszego konkursu. O ile pierwsza edycja skończyła się wzbogaceniem Wortalu o cztery prace, o tyle obecnie aż 13 osób poświęciło swój czas na konkurs. Efektem tego jest 15 prac, które różnią się zarówno pod względem tematyki, jak i poziomu merytorycznego. W konkursie nie wzięły udziału wszystkie osoby, które deklarowały taką chęć - gdyby tak było, liczba prac mogłaby osiągnąć nawet ilość 20 sztuk, co oznacza, iż nasza inicjatywa pozytywnie na Was podziałała. Gwoli przypomnienia - na konkurs można było nadsyłać prace związane z tematyką języka PHP, nie było limitu prac przypadającego na uczestnika, a pula nagród wynosząca 750 zł została podzielona na nagrody finansowe:

  • Pierwsze miejsce: 350 zł
  • Drugie miejsce: 250 zł
  • Trzecie miejsce: 150 zł
Mentax.pl    NQ.pl- serwery z dodatkiem świętego spokoju...   
O nas | Kontakt | Mapa serwisu
Copyright (c) 2003-2021 php.pl    Wszystkie prawa zastrzeżone    Powered by eZ publish Content Management System eZ publish Content Management System